Web Tasarım, Web Site Tasarımları, Web Dizayn, Alan Adı, Hosting

Buradasınız: Home E-TİCARET

E-Ticaret

Online ticarete hazır mısınız? E-ticaret siteleri şirketlerin ürünlerini yada hizmetlerini internet üzerinden online satışını sağlayan platformlardır. Bir çok kuruluş günümüzde satışlarını internet üzerinden sanal mağaza ile yapmaktadır. Maliyetlerinin düşük olması, bulundukların bölgenin hatta ülkenin dışına bile satış yapabilme imkanı, kolay, etkili ve ucuz reklam olanakları, firmaların elektronik ticaret (sanal market, internet mağazası) yapmalarını neredeyse zorunlu kılmaktadır.

Sanal market kurmak için piyasada bir çok hazır e-ticaret scripti bulunmaktadır. Ancak bunların bir çoğu amatörce yazılmış, içinde eski kodlama teklojileri barındıran, tasarım açısından oldukça itici, günümüz web tasarım anlayışından uzak hazır e-ticaret yazılımlarıdır.

ASO Ajans olarak bizler, bu tür, günümüz ihtiyaçlarını karşılamayan e-ticaret sitelerini değil, müşterinin istek ve talepleriyle uyumlu, estetik açıdan zengin, firmanızın kurumsal çizgilerine uyan ve dünya çapında güvenilir profesyonel e-ticaret alt yapısı Magento Commerce'u kullanırız. Magento Commerce, günümüz kodlama teknolojileriyle oluşturulmuş ve sürekli geliştirilmektedir.

Firmalar için sanal Mağaza (alışveriş sitesi) kurulumu, profesyonel bir yazılım ekibi tarafından, web tasarım ekibiyle ortak bir çalışma ile kurulmaktadır. Bizler E-ticaret sitenizin sadece yazılım ve tasarım kısmıyla değil, işlevi acısından da firmanızın ihiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan online alışveriş siteleri kurarız. Ayrıca Firmamız, türkiyenin ilk elektronik kitap mağazası, ilk elektronik müzik marketini kuran firmalardan biridir. Bu açıdan ASO Ajans, e-ticaret yapan bir firma olarak, bu konuda oldukça deneyimlidir.

Magento Commerce, e-ticaret yazılımını dünyanın en büyük firmaları ve markaları da kullanmaktadır. Nike, Sony, Olympus, Zumiez, Naf Naf, OfficeMax bunlardan bazılarıdır.

Yaptığımız alışveriş sitesi tasarımları, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarla da uyumludur. 

Magento Commerce E-Ticaret yazılımını kimler kullanıyor?

 

 

aso ajans contact

Bize email gönderin ya da bizi arayın (0212) 222 3801 (Pbx)