Anasayfa » Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

 • wtd

Web siteniz dünyaya açılan kapınızdır. Web siteniz, şirketinizin büyümesini sağlayan, ürünlerinizin satışını artıran, isminizin, markanızın bilinirliğini artıracak, reklam, iletişim ve halkla ilişkiler gibi bir çok alanda alanda maliyetlerinizi düşüren etkili bir tanıtım aracıdır.

Kurumsal kimliğinize uygun, seçkin web sitesi tasarımı bulunan sayfamızdan bir tasarım seçin. Beğendiğiniz bir web sitesi tasarımı çalışmasını renklerinize ve çizgilerinize uygun revize ediyor ve sitenizi çok kısa bir sürede yayına alıyoruz.

Bizler, web site tasarımı çalışmalarında güncel kodlama teknolojilerin kullanırız. Arama motoru kriterlerini en üstü düzeyde uygularız. Her arama motorunun kendine özgü web sitesi sıralama kriterleri vardır. Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olan Google, sıralama kriterlerini şurada açıklıyor. Tıklayınız.

Ayrıca bizler de sizler için en uygun web sitesi tasarımı projesini seçebilir ya da sizi en iyi temsil edecek yeni bir web sitesi tasarım çalışması yapabiliriz. Bizler sizin internette varolmanızı sağlarken, sizin bu konuda harcadığınız zamanı en aza indirmeye çalışırız.

Sade, şık, etkili web sitesi tasarımları

Hızlı açılan, Google kriterlerini en üst düzeyde karşılayan, kurumsal tasarımlar için bir şablon seçin veya bize ulaşın.

Web sitesi tasarım süreci nasıl işler?

Bizler, web sitesi tasarımı çalışmanızı yaparken, firmanızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışırız. Faaliyet konunuzla ilgili sizleri dinler ve size en uygun olan web sitesi tasarımı konusunda sizleri bilgilendiririz.  Sizlerden aldığımız bilgiler ışığında size uygun bir tasarım belirler, bunu onayınıza sunarız. Web sitesi tasarımınızı, konu, sektör ve kodlama tipine göre kategorilendirdiğimiz ve 30 bin’den fazla tasarımın yeraldığı web tasarım arşivimizden kendiniz de seçebilirsiniz.  İçerik yönetim sistemi olan yada statik HTML, Flash animasyonlu, PHP, ASP veya .net ile yazılmış binlerce profesyonel web sitesinden kurumsal kimliğinize uygunu birini seçin. Kurumsal firma bilgilerinizi, firma tarihçenizi, amacınızı, hedeflerinizi, üretim ve hizmet kapasitenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, referans, iletişim ve insan kaynakları formları gibi ve daha bir çok bilgiyi özenle, tipografik kurallara uyarak site içeriğinizi oluştururuz. Web sitesi tasarımı ve veri girişleri bittikten sonra tüm sayfalar için etkili bir arama motoru optimizasyon (SEO) çalışması yaparız. Aranılan kelimelerin ağırlıkları, sayfa bağlantıları, sayfa başlıkları, kelime ve tanımlar, sayfa içeriğinin özgünlüğü gibi konularda her bir web sayfası için ayrı ayrı çalışırız. Çünkü web sitesi tasarımı sadece görsel anlamda bir çalışma değil, kodlama ve optimizasyon anlamında da komple bir çalışmadır.

Arama motoru optimizasyonu web tasarımından ayrılamaz. Tüm bu çalışmalardan sonra projeyi onayınıza sunarız. Tasarım ve içerikle ilgili yorumları dikkate alarak son düzenlemeleri yapar ve web sitenizi yayına alırız. Artık web siteniz ziyaretçi çekmeye hazırdır. Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının sitenizi hızla indekslemeye başlayacaktır.

Ayrıca web sitesi tasarımı sonrası, web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesi sürecinde sizlere Adwords reklamcılığında da yardımcı oluyoruz. Adwords, düşük bütçelerle etkili bir tanıtım olanağı sağlar.

Tüm sektörler için web tasarımlarımız mevcut. Konularına göre ayrılmış binlerce web sitesi tasarım çalışmalarından birini seçebilirsiniz.

Geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız dünyaya açılmak zorundasınız. Yapılan pek çok araştırma gelecek için en başarılı iş seçeneklerinin e-ticaret üzerinden geçtiğini kanıtlamaktadır. En kolay, hızlı ve güncel para kazanma seçenekleri arasında yer alan e-ticaret, her geçen gün büyüyen hacmi ile pazarlamanın hedef noktası halindedir. Ürününüzü satışa yönlendirecek en etkili çalışmanın ise doğru hazırlanmış bir web tasarımdan geçtiğini bilmeniz gerekmektedir. Şirketimiz verdiği kaliteli hizmetler ile tam da müşterilerin hedeflediği web sayfasının hazırlanması için gerekli olan tüm çalışmaları yapmaktadır.  Etkileyici görseller, kolay ve hızlı kullanım ile hazırlanacak bir site, müşterilere kaliteli alışveriş deneyimi sunacak ve sağlanan avantajlar ile deneyimin tekrar edilmesi sağlanacaktır.

Güvendiğiniz bir ürününüz ya da hizmet seçeneğiniz varsa, müşterilerin hayatını kolaylaştırmaya da aday olabilirsiniz. Sizi ve şirketinizi temsil edecek kapasitede hazırlayacağımız web sitesi tasarım sayesinde şirketinizi ve sağladığınız faydaları kolay bir şekilde anlatabilir ve tam da hedef kitleye ulaşmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Şirketimiz sunduğu SEO çalışmaları ile sadece sayfanın tasarımını yapmakla kalmaz müşteriler ile tanışma ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için gerekli tüm aşamalarda müşterilerinin yanında olur. Hazırlanan ürüne özel web sayfaları sayesinde,

 • Ürününüz dünyaya açılırken,
 • Şirketiniz büyümeye başlar,
 • Ürünlerinizin satışı artar ve
 • Markanızın bilinirliği sağlanmış olur.

Firmanızın, ürün ya da hizmetlerinizin en iyi anlatılacağı alan olan web siteniz, internet üzerinden araştırma yapan veya alışveriş yapmak isteyen müşteriler için de önemli bir ilgi odağı olacaktır. Kurumsal kimliğinize en uygun şekilde hazırlayacağımız tasarımlar sayesinde yayın hayatına başlayabilir ve yeni müşteriler ile de tanışabilirsiniz. Sistemimizde mevcut web sitesi tasarım çalışmaları içerisinden beğeneceğiniz modeller üzerinden gerekli revize çalışmaları ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde tamamlanır. Bir mağazanın vitrini gibi düşünmeniz gereken web sayfanız her zaman aynı derece etkileyici ve anlaşılır olmak zorundadır.  Demode bir vitrin müşteri için ne kadar iticiyse eski, yavaş ve güncel içerikler sergilemeyen bir web tasarımda aynı olumsuz etkiyi yaratacaktır.

Web site tasarımlarında arama motoru kriterlerini dikkate alan şirketimiz bu sayede firmanızın ve ürünlerinizin görünürlüğünün de artmasını sağlamaktadır. Ayrıca ekiplerimiz markanızı, hedeflerinizi, vizyon ve misyonlarınızı net bir şekilde analiz ederek sizin için en ideal sayfayı da tasarlayabiliriz. Sizin bu konuda daha az zaman harcayarak kendi işlerinize odaklanmanız her açıdan da fayda sağlayacaktır. Faaliyetleriniz konusunda sizi dinler ve beklentilerinizi en ideal şekilde karşılamak için çalışmalar yaparız.

Nasıl yapıyoruz?

 

Web Sitesi Tasarımı Sürecindeki Yaratıcı Çalışmalarımız

 

Sizden alacağımız her bilgi bize yol gösterecek ve önümüzü aydınlatacak bir ışıktır. Geniş bir yelpazeye sahip web tasarım arşivlerimiz arasından kendi tercihlerinizi belirleyebilir ihtiyacınız olan her konuda da bizim deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.  Alan adı alarak başlanacak web sitesi açma süreci başarınız üzerinde de oldukça etkili bir konudur. Şirket isminizden markanıza, ürün fotoğraflarınızdan imaj resimlerine kadar bu alanda her şey bir bütündür ve kesinlikle birbirinden ayrı düşünülemez. Kolay, hafızalarda yer eden, Türkçe karakterler ile uyumlu bir site adı her anlamda tercih edilmenizi destekleyecektir. Doğru çalışan bir masa üstü versiyonu ve buna ek olarak olmazsa olmaz mobil cihazlar ile uyumluluk müşterilerin vakit kaybetmeden hedeflerine ulaşmalarını sağlayacaktır. Bu süreç içerisinde geç açılan veya takılan bir sistem müşterilerin bir daha tercih etmemek üzere sitenizden kaçmasına neden olacaktır.

E-posta gönderimlerinde yeni çıkan müşteri dostu kanunlar ile uyumlu çalışmalar yapan sistemimiz sayesinde gerekli çalışmalar tam dozunda ve olması gerektiği kadar hazırlanacaktır. Web tasarım ve içeriğin doğru hazırlanabilmesi şirketimizin önem verdiği konular arasında yer almaktadır. Sitenizi ilk defa ziyaret edecek müşteriler üzerinde olumlu ve güvenilir bir etki bırakmak aynı zamanda hoş bir alışveriş deneyimi yaşanması anlamına gelecektir. Ürüne göre değişiklik göstermekle beraber son derece abartılı hazırlanan tasarımlar müşterileri rahatsız edecek ve ürünün sağladığı yararların oluşturacağı olumlu etkilerden uzaklaşılmasına neden olacaktır. Gereksiz bilgilerin verildiği sayfalar ana ürüne ulaşmayı zorlaştıracak ve istediği hizmete bir türlü gidemeyen müşteriler ise siteyi terk edecektir. Doğru, hızlı, etkileyici ve kararında bilgiler ve görsellerle desteklenen bir web tasarım sadece beğeni toplamakla kalmayacak hem alışveriş isteği yaratacak hem de tavsiye edilecektir. Siteye girilmiş tüm bilgilerin doğru ve abartısız bir şekilde hazırlanması müşteri açısından alacağı hizmetin ne olacağına dair önemli bilgiler içermektedir.

 • Ürün fotoğraflarının,
 • Ürüne ait bilgilerin,
 • Sezon ve indirim fiyatlarının,
 • Teslimat süresinin,
 • Teslimat seçeneklerinin,
 • Genel kullanım kurallarının ve
 • Özel paketlenme yöntemlerinin net bir şekilde açıklanması son derece önemlidir.

Günümüzün en popüler seçenekleri arasında yer alan videolar açısından zengin bir web site tasarımı rakiplerinize fark atmanıza destek sağlayacaktır. Ürünle ilgili faydalı bilgilerin, kullanım talimatlarının, iletişim bilgilerinin ve varsa online destek hattının bilgileri anlaşılır bir şekilde verilmelidir. Şirket müşteri memnuniyeti kriterleri, kalite belgeleri, üretim prosesleri ve varsa tüketici yorumları özellikle yeni müşteriler için son derece cazip bilgiler olacaktır.

Tasarımımız ve ürün giriş işlemlerinin bitmesinin ardından konusunda deneyimli ekiplerimiz ile SEO çalışmalarına başlarız. Burada amaç sitenizin arama motorlarının kriterlerine uygun sayfa bağlantılarının, sayfa içeriklerinin ve özgünlüklerinin kontrolleri olacaktır. Bu şekilde markanız ve web sayfanız arama motorlarında en üst sıralarda veya en azından ilk sayfada yer alacaktır. Tüm çalışmalarımız bir paket şeklinde beğeninize ve onayınıza sunulur. Bu süreç içerisinde sizden gelen bilgiler doğrultusunda gerekli düzenlemeler hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Eksiksiz bir web sitesi tasarımı

Şirketimiz web sitesi tasarımı çalışmalarında sistemin istenilen şekilde ve eksiksiz olarak çalışmasına özen gösterir. Beğenilen bir ürünü almak isteyen müşterinin istenmeyen aksiliklerle karşılaşması ürünü almaktan vazgeçmesine neden olacağı gibi hiç istenmeyen bir şekilde güven kaybına da neden olacaktır. Her biri konusunda uzman ve deneyimli ekiplerle çalışan şirketimiz, uzun ömürlü, gerektiği zaman güncellenebilen ve markanın ihtiyacı olan her yeniliğe açık yazılımlar ile kurumsal yapınıza uygun bir web sitesi tasarımı hazırlayarak şirketinizin dinamik yapısının müşterilerle tanışmasına aracı olur. Verilen bilgiler ışığında doğru hazırlanmış, müşterinin ihtiyacı olan her bilgiye sahip, albenisi yüksek ve davetkâr bir site bu yolda atacağınız en önemli adım olacaktır. Bu süreç içerisinde kararlı olmanız gelecek dönemlerde sağlayacağınız başarıda önemli rol oynayacaktır. Hazırlanmış kaliteli bir sitenin tek başına bir şey ifade etmediğini ve SEO çalışmalarının da hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda son derece önemli olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

İnternetin yaygın olarak kullanılmasından bugüne, çoğu şirketin web sitesi tasarımını yaptırmış olması sebebiyle google’da web sitesi tasarımı aramaları azalmış gözüküyor. Gelişen web teknolojileriyle web sayfalarını güncellemek isteyenler, daha hızlı bir site isteyenler bu konudaki arayışlarını sürdürmektedir. 

Güncel trend’e şuradan ulaşabilirsiniz.

Yeni bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bize ulaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir