Web Tasarım Ajansı, Profesyonel ve Kurumsal Site Tasarımı

Buradasınız: Home Referanslar Kişisel blog tasarımı

Kişisel blog tasarımı

Kişisel bir blog olan olan mehmetakinci.com.tr için Wordpress içerik yönetim sistemi kullanıldı. Matematik, kuantum, fizik, sağlık ve gezi notlarıyla fotoğraflardan oluşuyor.

Tema üzerinde, seçilen önemli makalelerden oluşan fotoğraflı slide, sosyal paylaşım müdülü, üye yönetimi modülü, popüler yazılar için özel bir bileşen, reklam alanları yer alıyor. Siteyi hızlandıracak önbellek modülü, sayfa yükleme hızını %50 oranında hızlandırıyor. İstenmeyen yorumların engellenmesi için de bir plug-in siteye eklendi. Ayrıca arama motoru optimizasyonu için özel bir bileşen kullanılarak, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkacak optimizasyonlar yapıldı. istatistik takibi için analystik kodu kullanıldı.

İstatistik bölümü site ziyaretleri hakkında önemli bilgiler veriyor. Günlük veya geçmişe doğru ziparetçi raporları, ziyaretçi sayıları ve hangi sayfaların daha fazla ziyaret ettiği, anlık sitedeki ziyaretçi sayısı, hangi kelimelerle ve hangi bağlantılarla sitenize gelindiği, diğer sitelerden aldığınız linkler ve daha pek çok özellik bu rapor sayfalarında yeralıyor.

aso ajans contact

Bize email gönderin ya da bizi arayın (0212) 222 3801 (Pbx)