Web Tasarımı

Web tasarım dünyasında devrimci yenilikler

Modası geçmiş tasarımlara mahkum değilsiniz…

Detaylar önemlidir. Etkileyici bir web tasarım, ışık hızında açılan sayfalar, arama motoru sonuçlarında yükselen bir site… İşletmenizi için daha iyisi yok…

Web Tasarımlarına Gözatın
web tasarımı

Web Sitesi Tasarımları

Temalarımızı inceleyiniz. Tüm tasarımlar tanıtımda gördüğünüz gibi, tüm dökümanlarla birlikte lisansı olarak size göndeririz veya isteğe bağlı olarak tanıtımda gördüğünüz gibi kurulumunu yaparız. Tasarımlar, size ait içeriklerle aslına uygun olarak yeniden revize edebiliriz. Böylece uygun fiyatlarla profesyonel bir web sitesine sahip olursunuz.

Web siteniz, işletmenizin dünyaya açılan kapısıdır

İyi bir web tasarım ile potansiyel müşterileriniz size ulaşır, satışlarınızın artmasına katkıda sağlar.

Güncel kodlama teknolojileriyle yazılmış, kurumsal kimliğinize uygun, etkileyici, kullanışlı, mobil ve tablet uyumlu, tüm arama motoru kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı çoklu dil desteğine de sahip web siteleri kuruyor ve yıllarca destek veriyoruz.

Çoğu hizmetlerimiz ücretsizdir. Temel yazılım güncellemeleri, eklentiler ve sitenizin güvenliğini sağlayacak ve tüm tarayıcılardan güvenli gösterecek ücretsiz SSL.

Duyarlı ve Yenilikçi Tasarımlar

Web tasarım şablonlarımız, kolay yönetilebilir, modüler yapıdadır. Haber, ürün, fotoğraf ve kurumsal bilgi girişi ile siteniz güncel kalır.

Sade ve İçerik Odaklı Web Tasarımı

Ziyaretçilerin içeriğinize hızlıca ulaşmaları gerekir. Sade, anlaşılır, özgün içerikli web site tasarımı ile internette hızlıca yükselirsiniz.

Temel SEO Kriterlerine Uyumlu Siteler

Google ve diğer arama motoru sonuçlarında hızla yükselen sayfalar oluşturarak, sizi, rakiplerinizin önüne taşıyacaktır.

Biz web tasarımınızı yapalım siz işinize odaklanın.

Bizler, web sitesi tasarımı çalışmanızı yaparken, firmanızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışırız. Faaliyet konunuzla ilgili sizleri dinler ve size en uygun olan web sitesi tasarımı konusunda sizleri bilgilendiririz. Sizlerden aldığımız bilgiler ışığında size uygun bir tasarım belirler, bunu onayınıza sunarız.

Seçtiğiniz tasarımın başlangıç seviyesindeki kurulumunu ücretsiz olarak yaparız. Ayrıca içerik yerleştirme ve sürekli güncelleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

E-ticarete hazır mısınız? E-ticaret siteleri şirketlerin ürünlerini yada hizmetlerini internet üzerinden online satışını sağlayan platformlardır.

Bir çok kuruluş günümüzde satışlarını internet üzerinden sanal mağaza ile yapmaktadır. Ayrıca maliyetler düşüktür.  Bulundukların bölgenin hatta ülkenin dışına bile satış yapabilme imkanına sahip olursunuz. Bununla birlikte kolay, etkili ve ucuz reklam olanakları, firmaların elektronik ticaret (sanal market, internet mağazası) yapmalarını neredeyse zorunlu kılar.

Woocommerce ve Magento eticaret yazılımları konusunda uzmanız. Tasarımdan kredi kartı ile satış aşamasına kadar olan tüm süreçleri oluştururuz. Size sadece satış yapmak kalır.

Tüm internet hizmetlerinizi tek elden çözüyoruz. Web sitenizin tasarımını yapar, alan adınızı tescil eder ve email adreslerinizi açarız. Bunun dışında kurumsal email adreslerinizin bilgisayarınıza veya cep telefonunuza kurulmasını sağlarız.

Dünyanın en iyi sunucularına sahibiz. Bununla birlikte hızlı, güvenli ve kesintisiz bir hosting hizmetiyle, web siteniz daima erişilebilir durumda olmasını sağlarız.

Maksimum performans için sunucu kaynaklarını sürekli güncelliyoruz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılayacak, gereksinimlerinize uyacak ölçeklenebilir profesyonel planlarımız mevcut. Ücretsiz güvenlik sertifikası SSL ile siteniz “Güvenli”

Profesyonel bir web tasarım ile fikirlerinizi internete taşıyın

Nasıl başlamalıyım?

Öncelikle işletmenize veya size ait bir alan adınız olmalıdır. Bu alan adı farklı tescil sitelerinden alabildiğiniz gibi, ekibimiz de sizin adınıza tescil edebilir. Ayrıca alan adı tescil işleminden sonra email kullanacağınız ve web sitenizi yayınlayacağınız bir hosting satın almanız gerekir. Yine ekibimiz sunucularımız üzerinden size bir hosting ve email açabilir. Sonuç olarak beğendiğiniz bir tasarımın kurulumunu yapar ve içerikleri işletmenize ait bilgilerle özelleştiririz.

Bu tasarımları nasıl kullanacağım?

Web tasarımları şablonları, profesyonel web tasarımcılarımız tarafından yapılır ve lisanslı olarak satılır. Beğendiğiniz bir web tasarımını, işletmenize ait alan adı altında yayınlayabiliriz. Logo, fotoğraf, içerik bilgileri, ürünleri, iletişim bilgilerini ve diğer içerikleri değiştirerek, işletmenize ait özgün ve profesyonel bir web sitesine sahip olursunuz. Ayrıca profesyonel bir tasarım ekibimiz bu değişiklikleri sizin için yapabilir (ayrıca ücretlendirilir).

Tasarımlar lisanslı mıdır?

Tasarımları satın aldığınızda bir satın alma kodu ile birlikte lisansınız olur. Bu tasarımı tek bir alan adı altına kurabilirsiniz. Birden fazla alan adına kurmak için birden fazla lisans almanız gerekir. Aktivasyon kurulumdan sonra site panelinizden yapılır.

Neden hazır bir tasarım kullanmalıyım?

Çünkü bu müşterilerinizle buluşmanız için en basit ve en hızlı çözümdür. Üstelik tüm tasarımlar en yeni kodlama teknolojileriyle hazırlanır. Hızlıdır. Kullanıcı dostudur. Optimizasyonu yapılmıştır. Arama motoru sonuçlarında hızlı yükselir. Dolayısıyla bir işletmenin internette varolma amacının en pratik yoludur.

Sonuç olarak müşteriniz sitenizi sevecek!

İçerikleri nasıl değiştireceğim?

Tüm web tasarımlarımız oldukça esnektir. Site içeriklerini kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacağınız bir panel aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. Bununla birlikte fotoğrafları kendi işletmenize veya ürünlerinize ait fotoğraflarla, hizmet ve ürün bilgilerini yine size ait bilgilerle değiştirebilirsiniz.

Zaten bir web sitem var ve yenilemek istiyorum, nasıl yaparım?

Web sitenizin altında veya bizim sunucularda şifreli bir alanında çalışma yapar ayrıca içerikleri eski sitenizden kullanma olacağınız var. Böylece tasarım tamamlandıktan sonra eski tasarımı kaldırıp yeni tasarımı bu alana taşımanız yeterlidir.

Web Hosting hizmetinizin avantajları neler?

Sunucularımız hızlıdır. WordPress için özel olarak optimize edilmiştir. Bununla birlikte özel eklentilerle web siteniz için maksimum güvenlik sağlar.

Buna zamanınız yokmu? Tüm çalışmayı bize bırakın.