Anasayfa » E ticaret Sitesi Tasarımı Yaparak Hemen Satışa Başlayın

E ticaret Sitesi Tasarımı Yaparak Hemen Satışa Başlayın

 • wtd

E-ticarete hazır mısınız? E-ticaret siteleri şirketlerin ürünlerini yada hizmetlerini internet üzerinden online satışını sağlayan platformlardır. Bir çok kuruluş günümüzde satışlarını internet üzerinden sanal mağaza ile yapmaktadır. Maliyetlerinin düşük olması, bulundukların bölgenin hatta ülkenin dışına bile satış yapabilme imkanı, kolay, etkili ve ucuz reklam olanakları, firmaların elektronik ticaret (sanal market, internet mağazası) yapmalarını neredeyse zorunlu kılmaktadır.

E-ticaret sitesi kurmak için piyasada bir çok hazır e ticaret scripti bulunmaktadır. Ancak bunların bir çoğu amatörce yazılmış, içinde eski kodlama teklojileri barındıran, tasarım açısından oldukça itici, günümüz web tasarım anlayışından uzak hazır e-ticaret yazılımlarıdır.

ASO Ajans olarak bizler, bu tür, günümüz ihtiyaçlarını karşılamayan e-ticaret sitelerini değil, müşterinin istek ve talepleriyle uyumlu, estetik açıdan zengin, firmanızın kurumsal çizgilerine uyan ve dünya çapında güvenilir profesyonel e-ticaret alt yapısı Woocommerce ve Magento Commerce‘u kullanırız. Woocommerce ve  Magento Commerce, günümüz kodlama teknolojileriyle oluşturulmuş ve sürekli geliştirilmektedir.

Firmalar için sanal Mağaza (alışveriş sitesi) kurulumu, profesyonel bir yazılım ekibi tarafından, web tasarım ekibiyle ortak bir çalışma ile kurulmaktadır. Bizler E-ticaret sitenizin sadece yazılım ve tasarım kısmıyla değil, işlevi acısından da firmanızın ihiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan online alışveriş siteleri kurarız. Ayrıca Firmamız, türkiyenin ilk elektronik kitap mağazası, ilk elektronik müzik marketini kuran firmalardan biridir. Bu açıdan ASO Ajans, e ticaret yapan bir firma olarak, bu konuda oldukça deneyimlidir.

Magento Commerce, e-ticaret yazılımını dünyanın en büyük firmaları ve markaları da kullanmaktadır. Nike, Sony, Olympus, Zumiez, Naf Naf, OfficeMax bunlardan bazılarıdır.

Yaptığımız alışveriş sitesi tasarımları, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarla da uyumludur.

Magento Commerce E Ticaret yazılımını kimler kullanıyor? Tüm dünyada ve ülkemizde hemen her ticari kuruluş online alışveriş sitesini kurarak müşterilerine bu kanal üzerinden de hizmet vermektedir. Fiziki şartlar ve belli ticari hacimler sebebiyle her marka ülkemizin her ilinde veya bölgesinde Tüm dünyada ve ülkemizde hemen her ticari kuruluş online alışveriş sitesini kurarak müşterilerine bu kanal üzerinden de hizmet vermektedir. Fiziki şartlar ve belli ticari hacimler sebebiyle her marka ülkemizin her ilinde veya bölgesinde bulunamamaktadır. Bu açığı online olarak kapatan markalar müşterilerin siparişlerini kapılarına kadar teslim etmektedir. Şirketimiz bu aşamada devreye girerek markanız için ihtiyacınız olan web sayfasını sağlar. Size aklınıza gelebilecek her aşamada yardımcı olur ve destek verir. Yıllardır kazandığımız tecrübelerimizi işimize yansıtarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız. Hazırlık aşamasında şirketimizin hedefi sadece tasarım ve yazılım açısından mükemmeli aramayan,  aynı zamanda firmanızın ihtiyaçlarının da tam olarak karşılanabileceği web sayfaları hazırlamaktır. Biz, deneyimlerimizi sizin ihtiyaçlarınız üzerinde düzenleyerek en doğru çalışmayı yapmaya hedefleniriz.

Türkiye’de E-Ticaretin Baş Döndürücü Hızı

Şirketimiz sizin de bu baş döndürücü hızdan yararlanmanızı sağlayacaktır. Markanıza, ürününüze ya da hizmetinize yönelik en ideal e ticaret sitesinin hazırlanması için gerekli bilgilerin sizden alınması ile başlayacak olan hazırlık süreci müşterilerin sitenize girerek alışveriş deneyimi kazanmaları ile son bulacaktır. Online ticarete hazır olduğunuzda kapımızı çalabilirsiniz. Yapacağımız çalışmalara başlamadan önce sizi dinler, anlamaya çalışır ve hedeflerinizi hedeflerimiz olarak görürüz.

 • Sanal mağazalar üzerinden yapılan satışların
 • Maliyetlerinin düşük olması,
 • Dünyanın istenen bölgesine gönderim yapılabilmesi,
 • Etkili ve ucuz reklam olanaklarının olması ve
 • Hızlı hizmet olanakları günümüzde her markanın bu alana kaymasına neden olmaktadır.

Piyasada bulunan amatör bir şekilde yazılmış ve eski kalmış yazılımlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bununla birlikte bu iş son derece önemli ve ticari geleceğinizin şekilleneceği bir iştir. Marka kimliğiniz ve hedefleriniz ile paralel bir şekilde tasarlanmış web sayfanız aslında şirketinizin de bir yansıması olarak müşterileri karşısına çıkacaktır. Bu aşamada vermek istediğiniz mesajların da açık ve net bir şekilde aktarılması ve müşteri tarafından da doğru algılanabilmesi gerekmektedir. E ticaret sitesi kurulumda profesyonel ekipler ile hizmet veren şirketimiz, çalışmalarını web tasarım ekibi ve yazılım ekibinin birlikte aldığı kararlar ışığında yönlendirir. Sadece yazılı ve tasarımı ile mükemmele ulaşmış bir site hem firmanızın hem de müşterilerin ihtiyaçlarına da rahatlıkla hizmet verebilmelidir. Şirketimizin Türkiye’nin ilk elektronik kitap marketinin ve ilk müzik marketinin kurulmasında da aktif rol oynamış ve deneyimlerini sürekli güncelleyerek yeniden işine aktarmayı hedef edinmiştir.

Çalışma Politikalarımız

 • Şirketimiz günümüz ihtiyaçlarını karşılamayan site içeriklerinden ve tasarımlarından kesinlikle uzak dururken aynı zamanda
 • Müşterilerin isteklerine,
 • İhtiyaç ve taleplerine önem veren,
 • Şirketin kurumsal çizgilerine uygun,
 • Dünya çapında güvenilir hizmetler sağlayan,
 • Estetik açıdan zengin ve
 • Profesyonel bir eticaret sitesi tasarlayarak ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar karşılar.

Uzun yılların E Ticaret deneyimi

Sürekli gelişen ve her geçen gün yeniliklerin eklendiği teknoloji ile uyumlu olan masa üstü versiyonların aynı zamanda akıllı telefonlar ve tabletler tarafından da kullanılabilir olması en önemli ihtiyaçlar arasında sayılabilir. Dünya çapında tanına pek çok markanın web sayfalarını hazırlamakta olan şirketimiz farklı iş kollarında da deneyim sahibidir. E-ticarette temel ihtiyaçlar aynı olmakla beraber sektörlerin kendi dinamikleri birbirinden çok farklıdır. Bu nedenler çalışmalarımızın büyük bir özenle ve tam da olması gibi yürütülmesi son derece önemlidir. En baştan doğru tasarlanan ve kullanıldıkça gerekli olan yeniliklere açık bir sistem markanın imajının da sürekli yenilenmesini sağlayacaktır. Bir mağaza vitrini düşünün ki 1 yıl boyunca hiç değişmeden aynı ürünleri sergilesin. Bu durum mağaza ve marka için ne kadar kötüyse hazırlanan bir web sayfasının sürekli aynı kalması ve güncel ihtiyaçlara cevap verememesi de aynı şey demek olacaktır.

Alışveriş sitesi tasarımı amatör bir ele bırakılamayacak kadar önemlidir. Şirketimiz hizmetlerine alan adınızın alınması aşamasından itibaren dâhil olarak adınızın tesciline, kurumsal yapınıza uygun web sayfası tasarımından hosting hizmetlerine, internet reklamcılığından müşteri ile iletişim kanallarınıza kadar her aşamada yanınızda olur. Web tasarımınız ile bağlantılı tüm kurumsal tasarımlarınızda da bizden destek ve öneri alabilirsiniz. Şirketimiz İstanbul merkezli olmasına rağmen tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek organizasyon yapısına sahiptir. Şirketimizin ana hedefi müşterileri ile uzun vadeli, kaliteli ilişkiler kurabilmektir. İlkeli çalışmalarımız ile sektörde fark yaratır ve müşterilerimizin ilk tercihi olmayı her zaman için başarırız. Kurumsal kimliğiniz ve logonuz ile uyumlu bir site tasarlamak için gerekli çalışmaları önceden yaparız. İlk etapta sizi dinler ve şirketinizin geçtiği yollar hakkında bilgi alırız. Şirketimiz, hedeflenen çalışmanın sonucu ve sizin beklentilerinizi ne kadar karşılayacağı konusunda da size gereken tüm detayları verir ve hayal kırıklığı yaşamanıza asla müsaade etmez.

Görsel açıdan şık ve hızlı tasarımlar

Görsel açıdan zengin bir eticaret sitesi müşteriler tarafından beğeni toplayacak ve alınan hizmetin hayat yansımalarını görmek kendi yaşam stili üzerinde de fayda sağlamasına imkân tanıyacaktır. Bu aşamada kullanılan hazır resimlerinin hepsinin lisans ücreti ödenir ve grafik kurallarına da itinayla uyulur. Yapacağımız SEO çalışmaları ile arama motorlarında bulunduğunuz yerden üst sıralara çıkmanızı garanti etsek de 1.sıraya yerleşeceğinizin garantisini veremeyiz. Web site tasarımı çalışmaları aşamasında yapılacak anahtar kelime tespitleri özenle yapılır ve bu çalışma sayesinde müşterilerin sizin markanızı bulma ihtimalleri üst seviyelere çıkartılır. Ziyaretçi sayısını artırmak için yapacağımız çalışmalar sistemi yanıltmak üzerine kurgulanmaz. Bu tür çalışmalar gerçek olmayan artışlar yaşanmasını sağlayacaktır ve bu durum beklentilerinizi hiçbir zaman karşılamaz.

%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile yaptığımız çalışmalar işimizi tamamladıktan sonra da devam etmektedir. Bu süreç zarfında bizden isteyeceğiniz yenilikler de bizim işimizdir. Dünyaya getirdiğimiz bebeği büyütmek ve başarılı görmek sizin olduğu kadar bizim için de son derece önemlidir. Ana sayfanız üzerinden sunacağımız kaliteli içerikler ile müşterilerinize aradıkları bilgilere kolay ulaşım imkânı tanırız.

 • Bilgilerin anlaşılır bir şekilde sunulması,
 • Kaliteli ve özgün bir içerik,
 • Başka sitelerin sizin sitenize bağlantı vermesi,
 • Aranılan kelimelerin sitenizin içinde barındırılması önem verdiğimiz çalışmalar arasında yer almaktadır.

Sayfalarınızı hazırlarken önceliğimiz müşterilerinizdir. Çalışmaya başlayan web sayfanızda müşteri ihtiyaçlarını da belli bir süre analiz eder ve buradan elde ettiğimiz verileri sayfanın güncellenmesi aşamasında kullanırız. Bizimle çalışmak isterseniz ekiplerimize sosyal medya hesaplarımız ya da şirket hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Eticaret sitesi hazırlamak ve site çalışırken de her ihtiyacınızda yanınızda olmak bizim için son derece önemlidir. Şirketimiz hakkında fikir almak istediğiniz zaman bizi tercih eden markaların web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir