Anasayfa » Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma

 • wtd
Başarılı bir internet web sitesi kurma, bugün herkesin birinci derece hedefleri arasında yer almaktadır. Ticari faaliyetlerden kişisel tanıtım sitelerine kadar pek çok alanda kullanılan web siteleri markaların geleceğe ulaşmak için kullanacakları önemli bir kanaldır. Web sitesi olmayan markalar veya efektif olarak kullanılamayan online alışveriş siteleri de gelecekte yok olmaya mahkûmdur. Şirketimiz, web sitesi kurma aşamasında müşterilerinin en temel ihtiyaçlarından en lüks taleplerine kadar yanlarında olur. Müşterilerinize aradıkları bilgileri ilk sayfadan vererek onları diğer bilgiler için de meraklandırırız. Bu şekilde sitenizde uzun bir zaman geçirmeyi hedefler ve alışverişe geçme aşamalarında da teşvik edici oluruz. Sadece satışa odaklı değil kullanıcının yararına olacak bilgilerin ana sayfada verilmesi aynı zamanda şirketinize ve markanıza önemli bir değer katacaktır. Başarılı bir web sayfasının doğru belirlenmiş stratejiler ve planlı bir proje ile hayata geçirilebilmesi mümkündür.
 • Güncel ara yüzler,
 • Kurumsal kimlik tespiti,
 • Sosyal medya çalışmaları,
 • Parlak fikirler
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sizi en kısa sürede istediğiniz siteye kavuştururuz.

Kullanışlı ve Teknoloji İle Dost Tasarımlar

Değişen teknolojiler web sitelerinin de her gün değişmesini zorunlu kılmaktadır. E-ticaretin gelecekteki başarısını görerek kurulan siteler kendilerini güncellemedikleri sürece başarı elde edemezler. Yeni markalar piyasaya yüksek bir tempo ile girer ve müşteri ihtiyaçlarını en özel deneyimler ile karşılarlar. Web sitesi kurma aşamasında ürününüzün ne olduğu bazen geri planda kalabilir. Bugün sadece masa üstü kullanım değil, mobil cihazlar üzerinden de alışveriş imkânları büyük önem taşımaktadır. E-ticaret dendiğinde aklınıza sadece elle tutulur bir ürünün satın alınması gelmemektedir. Bugün masajdan tatile, ütü hizmetinden araba kiralamaya, yemek siparişinden özel dikim gömleğe kadar aklınıza gelen her alanda online alışveriş devri hüküm sürmektedir. Bu aşamada web sitesi kurma önemi devreye girmekte ve markaların gelecek hedeflerine yeni bir bakış açısı getirmektedir. Siz de yeni gelişen trendlerden ve teknolojilerden uzak kalmak istemiyorsanız mutlaka deneyimlerimizden faydalanmalısınız. Günümüzün en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım kanalı olarak karşımıza çıkan web siteleri, firmaların başarılı olmasında da etkin role sahiptir. Tanıtılamayan bir ürün ya da hizmetin satılması mümkün değildir. Siz de işlerinizin elektronik ortama kaydırılmasının zamanının geldiğini ve hatta geçtiğini düşünüyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Sayfaların oluşturulması aşamasında kullanıcıların sizin sitenizi bulmak için girecekleri kelimelerin doğru ve başarılı seçimi görünürlüğünüzün de artmasını sağlayacaktır. Arama motorları üzerinde etkili olmayan hiçbir bilgi bizim tasarımlarımızda yer alamaz.

Web Sitesi Kurma, Doğru Tespit Edilmiş Hedeflerin Hayata Geçirilmesi

Konusunda deneyimli ekiplerimiz projeleri başından sonuna kadar götürür ve işi teslim ettikten sonra da markaları ile ilgilenirler. Çalışmaların başında yaptığımız ve en çok zaman ayırdığımız konu sizi ve markanızı tanımak, geçtiğiniz yollardan adım adım bir kere daha geçmek ve kendinize koyduğunuz hedefleri net olarak belirlemek olacaktır. Sizi ne kadar iyi anlarsan çalışmalarımızı da o oranda başarı ile tamamlarız. Ortak yürütülen bu proje sizin için en uygun dijital dünyayı hazırlamamızı sağlayacaktır. Sizin için en doğru teknolojinin seçilmesi aşamasında önemle üstünde durduğumuz kriterler arasında
 • Yaygınlık,
 • Kullanılabilirlik ve
 • Diğer teknolojiler ile uyum gelmektedir.
Oluşturacağımız içeriğin müşteriye nasıl sunulacağı web sitesi kurma aşamasında değerlendirilmesi ve yine web sitesi kurma netleştirilmesi gereken bir konudur. Tüm içerik ve web sitesi tasarımı gözden geçirilmesi ve deneme çalışmaları sonrasında müşterilerin hizmetine sunulan site, kullanım süresi boyunca da tarafımızdan takip altında tutulur. Web sitesi kurma kullanıcı ihtiyaçlarının dikkate alınması sonucu yeni güncellemeler de gerekecektir. Sitede yaşanan aksaklıklar alışverişin sonlandırılması ile sonuçlanır ve bu da yaptığımız işte hiç istemediğimiz bir süreçtir. Sadık olmayan müşteriler için ürünün nereden alındığının hiçbir anlamı yoktur. Bu nedenle çalışmalarımızda satışın önünde hiçbir engel olamayacağı hedefi ile yol alırız. Kaçan bir müşteri tekrar geri gelmeyecektir. Web sitesi kurma aşamalarında, %100 özelleştirilebilir seçenekler ile sonradan ürün, haber ve fotoğraf eklenmesine de imkân tanıyan yazılımlar sunarız. Ziyaretçilerin içeriğe hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri bizim için her şeyden önemlidir. Sade, anlaşılır ve özgün içerikler ile satılan ürün, verilen hizmet veya tanıtım ile ilgili gerekli olan her şey tasarımın içerisinde yer alır. Farklı firmalara ve sektörlere verdiğimiz hizmetler alanımızda deneyim kazanmamızı sağlarken sektörler arası dinamikler hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlamıştır. Referanslarımızı incelemek hakkımızda yeterli bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Estetik açıdan sorunsuz, hız açısından eksiksiz ve içerik açısından doyurucu Web siteleri kurarak ihtiyaçlarınızın işin başından itibaren devrede olmasını sağlarız. Şirketinizin hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak çalışmalarımız sayesinde daha çok tanınır ve tercih olmanın avantajlarını da yakalarsınız. Moda ve tekstilden dış mimariye, otomotiv firmalarından hediyelik eşya firmalarına, eğlence sektöründen sanat ve fotoğrafçılık alanına kadar pek çok konuda işi başarı ile tamamlamış ve portföyümüze katmış bir şirket olarak bu tecrübelerimizi yeni işlerimizde de kullanmak için yol alırız. Web sitesi kurma aşamasında ihtiyaçların doğru belirlenmesi temelin sağlam atılmasına ve inşaatın sağlam bir şekilde yükselmesine yardımcı olacaktır. Bizi mevcut sitenizde yapmak istediğiniz yenilikler olduğunda da tercih edebilirsiniz. Zira kurulan ve açılan bir site değişiklik alanında gerekli atılımları yapmadığı sürece yok olmaya mahkûmdur. Ekiplerimiz şirketinizin ve markanızın sosyal medya hesaplarının gerektiği gibi yönetilmesi konusunda da uzman kadrosu ile sorularınıza cevap olacaktır. Dijital dünyaya ait her ihtiyacınızda yanınızda olur ve çalışmalarınızda size gereken her desteği büyük bir içtenlikle sağlarız.

Web sitesi kurma aşamasında sağladığımız standart hizmetler arasında

 • Ekonomik bütçelerle web sitesi kurma,
 • Profesyonel hizmet alma,
 • Mobil uyumlu tasarımlar yapma,
 • Hız için gerekli optmizasyonu yapma,
 • Diğer SEO hizmetleri,
 • Ücretsiz kurumsal destek sayılabilir.
Şirketimiz web sitesi kurma aşamasında firmanıza ve bütçenize uygun reklam kampanyalarının yönetilmesinde de size destek olacaktır. Şikâyet ve destek konularında da şirket yöneticileri ile uyumlu çalışmalara imza atar. Başarılı bir sitenin ardında başarılı bir sosyal medya uzmanlığı da yatmak zorundadır. Güncel ve hızlı bir marka sosyal medyada olmadığı zaman istenen gelişimi gösteremeyecektir. Kendini güncel yenilikler ve ihtiyaçlar alanında da sürekli yenileyen ekiplerimiz dünyada hızla gelişen bu konuda da deneyim sahibidir.   Karşılıklı sonsuz güven ve iyi niyet ile yürüttüğümüz projelerde yaratıcılık ön plandadır. Kullandığımız tasarımlar ve referans olarak gösterdiğimiz uluslararası markaları inceleyebilir ve ortaya çıkardığımız işin kalitesi hakkında bir karara ulaşabilirsiniz. Sizlerde web sitesi kurma ve internete açılarak yeni müşteriler edinmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Profesyonel bir tasarımla sizin için etkileyici bir site kuralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir