Her şey olabildiğince basit olmalı, ancak daha basit olmamalıdır. A. Einstein
İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web tasarım ajansı olarak profesyonel, hızlı, tam mobil uyumlu siteler yapıyoruz. Web site tasarımı amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. ASO Ajans web tasarım ve grafik konusunda yıllardın müşterilerine hizmet vermektedir. ASO, alan adınızın tescilinden, web sitenizin kurumsal yapınıza uygun tasarımına, hosting hizmetine, email problemlerinizin giderilmesine ve internet reklamcılığına kadar internetin her alanında hizmet verir. Nerede olduğunuzun bir önemi yok, İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine tasarım hizmeti sunuyoruz. İstanbul web tasarım ajansı olarak bizimle çalışma için bir çok nedeniniz olduğunu biliyoruz.
  • Alan adlarınızı, sizin adınıza tescil ederiz.
  • İhtiyacınıza göre web alanı belirler ve sitenizi bu alanda yayınlarız.
  • Yüksek kapasiteli E-posta hesaplarınızı açar, bunların bilgisayarınıza, tablet bilgisayarınıza veya cep telefonunuza kurulumunu yaparız. Her türlü probleme anında müdahale ederiz.
  • Web tasarım aşamasında sizlere her türlü içerik ve tasarım desteği veririz.
  • E-posta desteği yerine telefonla desteği esas alırız. Yazışmalarınızın tümünün internet üzerinden yapıldığı günümüzde, hızlı desteğin, sizin için önemini biliriz.
  • Web tasarımı yaptığımız sitelere arama motoru optimizasyonu yapar, sitelerinizin internette hızlı yükselmelerini sağlarız.
  • Sadece web tasarımı değil diğer kurumsal tasarımlarınızı konusunda destek veririz.
  • İstanbul web tasarım ofisimiz ile sadece İstanbul‘a değil Türkiye’nin her yerine hizmet veririz.
  • Çalıştığımız firmalarla uzun yıllar çalışırız. Çünkü onları asla yarı yolda bırakmayız.
Web tasarımı, web sitelerinin üretimi ve bakımında birçok farklı beceriyi gerektirir. Web tasarımının farklı alanları arasında web grafik tasarımı; kullanıcı arayüzü tasarımı (UI tasarımı), standartlaştırılmış kod ve tescilli yazılım dahil olmak üzere yazma; kullanıcı deneyimi tasarımı (UX tasarımı) ve arama motoru optimizasyonu. Bazı tasarımcılar bunların hepsini yapıyor olsa da, çoğu kişi tasarım sürecinin farklı yönlerini kapsayan ekipler halinde çalışacaktır.  Web tasarımı, web geliştirmenin daha geniş kapsamında web mühendisliği ile yerine getirilir. Web tasarımı ile ilgili dana fazla bilgi için tıklayınız.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *